Sort by

ecem has logged 15 entries for films during September 2016.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
18
The Cabin in the Woods

The Cabin in the Woods

2011
×
Edit this entry  
16
Funny Games

Funny Games

2007
×
★★½
Edit this entry  
16
Don't Breathe

Don't Breathe

2016
×
★★½
Edit this entry  
15
Mike and Dave Need Wedding Dates

Mike and Dave Need Wedding Dates

2016
×
½
Edit this entry  
12
Zombieland

Zombieland

2009
×
★★★
Edit this entry  
10
The Hunt

The Hunt

2012
×
★★★★½
Edit this entry  
08
Whiplash

Whiplash

2014
×
★★★
Edit this entry  
06
Alice in Wonderland

Alice in Wonderland

2010
×
★★½
Edit this entry  
06
Prisoners

Prisoners

2013
×
★★★★½
Edit this entry  
05
Horrible Bosses

Horrible Bosses

2011
×
★★★★
Edit this entry  
05
Starve

Starve

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Love, Rosie

Love, Rosie

2014
×
★★★
Edit this entry  
03
Creed

Creed

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Bring It On

Bring It On

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
No Escape

No Escape

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry