• Pete Davidson Presents: The Best Friends

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Firestarter

    ★★½

  • Senior Year

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • The Bubble

    ★★

  • RRR

    ★★★½

  • House Comes with a Bird

  • Ambulance

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Studio 666

    ★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • We Need to Talk About Cosby

    ★★★½

  • Scream

    ★★★

  • Louis C.K.: Sorry

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Apparitions

    ★★

  • Christmas in the Rockies

    ★★

  • VOIR

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • Baking Spirits Bright

    ★★½

  • Divas

    ★★★½

  • Christmas Sail

    ★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Antlers

    ★★★

  • Robin Robin

    ★★★½

  • Escape the Undertaker

    ★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★

  • Val

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★½

  • Night of the Animated Dead

    ★★

  • Revolutions on Granite

    ★★★★

  • Silent Night

    ★★★

  • My Heroes Were Cowboys

    ★★★

  • Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo! Meets Courage the Cowardly Dog

    ★★½

  • The Manson Brothers Midnight Zombie Massacre

    ★★½

  • As Far As I Know

    ★★★½

  • You Heat Me Up, You Cool Me Down

  • Halloween Kills

    ★★½

  • The Alpinist

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Torn

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Being James Bond

  • Vacation Friends

    ★★½

  • Candyman

    ★★★★

  • Habit

    ★★

  • Perfect As You Are

    ★★

  • Reminiscence

    ★★★

  • Nine Perfect Strangers

    ★★★

  • Memories of a Murderer: The Nilsen Tapes

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★

  • Demonic

    ★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • The Last Letter From Your Lover

    ★★½