Sort by
  • The Batman

    ★★½

  • Corpse Bride

    ★★★

  • Scream

    ★★

  • Primer

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★

  • The Exorcist

    ★★★★

  • Looper

    ★★½

  • Free Fire

    ★★★

  • Dracula

    ★★★½

  • Greener Grass

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Gamera 3: Revenge of Iris

    ★★★½

  • Gamera 2: Attack of Legion

    ★★★★

  • Gamera: Guardian of the Universe

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★

  • Hard Boiled

    ★★★★½

  • Assault on Precinct 13

    ★★★