• Malignant

    ★★★★½

  • Aftermath

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★★★

  • Bad Trip

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★★

  • South Park Vaccination Special

  • Tom & Jerry

    ★★

  • The Last Blockbuster

    ★★★★½

  • Jeff Dunham's Completely Unrehearsed Last-Minute Pandemic Holiday Special

    ★½

  • The Lego Star Wars Holiday Special

  • The Orange Years: The Nickelodeon Story

    ★★★★½

  • Spell

    ★★★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • Zappa

    ★★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★½

  • South Park: The Pandemic Special

  • The Mystery of D.B. Cooper

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • Class Action Park

    ★★★

  • Live from the Space Stage: A HALYX Story

    ★★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★

  • Onward

    ★★★★★

  • His House

    ★★★

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • The Imagineering Story

    ★★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

  • Color Out of Space

    ★½

  • Joker

    ★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

  • Toy Story 4

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★★★

  • The Dead Don't Die

    ★½

  • Avengers: Endgame

  • Us

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • The Christmas Chronicles

  • Bohemian Rhapsody

  • Adam Sandler: 100% Fresh

    ★★★★★

  • The Happytime Murders

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Bipolar Rock 'N Roller

    ★★★★½

  • Deadpool 2

  • Solo: A Star Wars Story

  • Avengers: Infinity War

  • Ready Player One

  • Mandy

    ★★★★

  • Won't You Be My Neighbor?

    ★★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★★

  • Patton Oswalt: Annihilation

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • It

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

  • Cars 3

    ★★★½

  • history of the entire world, i guess

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • The Disaster Artist

    ★★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★★★½

  • Get Out

    ★★★★½

  • Call Me by Your Name

    ½

  • Surf's Up 2: WaveMania

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Patriots Day

  • Moana

    ★★★★½

  • The Midnight Man

    ★★★½

  • Rats

  • Kaiju Mono

    ★★★½