• Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★½

  • The King's Man

    ★★★

  • Mother/Android

    ½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Amityville in the Hood

    ½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★½

  • The Unforgivable

    ★★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Sing 2

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Red Notice

    ★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Eternals

    ★★★★½

  • Injustice

    ★★½

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★½

  • Squid Game

    ★★★★½

  • The Last Duel

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Dug Days

  • Candyman

    ★★★★

  • Sweet Girl

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Beckett

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Blood Red Sky

    ★★½

  • Old

    ★★½

  • Pig

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★

  • Luca

    ★★★½

  • Far From the Tree

    ★★★★

  • Awake

    ½

  • Loki

    ★★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • F9

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • The Guardian

  • 22 vs. Earth

    ★★★½

  • Amityville Hex

  • Things Heard & Seen

    ★★

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Cosmic Sin

  • Cherry

    ★★

  • Boss Level

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • Too Many Spirits LIVE!

  • Cookie Num Num

    ★★★★

  • Dancing with the Cars

    ★★★