Sort by

Dustin Mason has logged 62 entries for films during 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
19
American Outlaws

American Outlaws

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Landscape with Invisible Hand

Landscape with Invisible Hand

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Step Brothers

Step Brothers

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Passenger

The Passenger

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Money for Nothing

Money for Nothing

1993
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Happy-Go-Lucky

Happy-Go-Lucky

2008
×
★★★½
Edit this entry  
18
Strays

Strays

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Cruising

Cruising

1980
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Barbie

Barbie

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Oppenheimer

Oppenheimer

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Out-Laws

The Out-Laws

2023
×
★½
Read the review Edit this entry  
07
The Machine

The Machine

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Blackening

The Blackening

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Joy Ride

Joy Ride

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Past Lives

Past Lives

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Singles

Singles

1992
×
½
Read the review Edit this entry  
24
Asteroid City

Asteroid City

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
You Hurt My Feelings

You Hurt My Feelings

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
No Hard Feelings

No Hard Feelings

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Blood for Dust

Blood for Dust

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Line

The Line

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Flash

The Flash

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Transformers: Rise of the Beasts

Transformers: Rise of the Beasts

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
White Men Can't Jump

White Men Can't Jump

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Fast X

Fast X

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
BlackBerry

BlackBerry

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Beau Is Afraid

Beau Is Afraid

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Ghosted

Ghosted

2023
×
Read the review Edit this entry  
17
Election

Election

1999
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
BEEF

BEEF

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Air

Air

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Rye Lane

Rye Lane

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
A Thousand and One

A Thousand and One

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Tetris

Tetris

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
John Wick: Chapter 4

John Wick: Chapter 4

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Shazam! Fury of the Gods

Shazam! Fury of the Gods

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Interview

The Interview

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Neighbors 2: Sorority Rising

Neighbors 2: Sorority Rising

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Neighbors

Neighbors

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Scream 2

Scream 2

1997
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Scream VI

Scream VI

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Creed III

Creed III

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Chris Rock: Selective Outrage

Chris Rock: Selective Outrage

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Marlon Wayans: God Loves Me

Marlon Wayans: God Loves Me

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Cocaine Bear

Cocaine Bear

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Whale

The Whale

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Ant-Man and the Wasp: Quantumania

Ant-Man and the Wasp: Quantumania

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Sharper

Sharper

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry