Sort by
  • Swarm

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★★½

  • Marlon Wayans: God Loves Me

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Champions

    ★★★

  • Josh Johnson: Up Here Killing Myself

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Jim Jefferies: High n' Dry

    ★★★½

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Sharper

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Louis C.K.: Back to the Garden

    ★★★½

  • 80 for Brady

    ★★★

  • The Accidental Getaway Driver

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★½

  • Jamojaya

    ★★★½

  • Shortcomings

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Bad Behaviour

    ★★½

  • Magazine Dreams

    ★★★½

  • You People

    ★★★★

  • House Party

    ★★★

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★★½

  • Andrew Santino: Cheeseburger

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • Closing Up Shop

  • This Place Rules

    ★★★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★

  • Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody

    ★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★★½

  • It's a Wonderful Binge

    ★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Sebastian Maniscalco: Is it Me?

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Reno 911!: It's a Wonderful Heist

    ★★

  • Emancipation

    ★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Shaq

    ★★★★

  • Welcome to Chippendales

    ★★

  • Fleishman Is in Trouble

    ★★★★½

  • Stutz

    ★★★★

  • Neal Brennan: Blocks

    ★★★★

  • Chris Redd: Why Am I Like This?

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • American Murderer

    ★★★½

  • The Paloni Show! Halloween Special!

    ★★★½

  • She Said

    ★★½

  • Black Adam

    ★★★½

  • Who Invited Charlie?

    ★★★

  • Bromates

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Gilly and Keeves: The Special

    ★★★★½

  • The Grizzlie Truth

    ★★

  • T.J. Miller Dear Jonah

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★½

  • Entergalactic

    ★★½

  • Nick Kroll: Little Big Boy

    ★★★½

  • Smile

    ★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Meet Cute

    ½

  • Amsterdam

    ★★★½

  • Byron Bowers: Spiritual N**ga

    ★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Raanan Hershberg: Jokes from the Underground

    ★★★★