Sort by
  • Confessions

    ★★★

  • Paul Mescal: Horsebit 1953 Loafer

  • Gen V - Prime Premiere

    ★★★★

  • Alquimistas de nuestros tiempos

    ★★★½

  • The Killer

    ★★

  • El Conde

    ★★★

  • The Great Seduction

    ★★★½

  • Divine Intervention

    ★★

  • The Lady of Silence: The Mataviejitas Murders

    ★★★½

  • The (Almost) Legends

    ★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Secret Invasion

    ★★★

  • The Flash

    ★★

  • Extraction 2

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Strange Way of Life

    ★★★½

  • Mother’s Day is Cancelled

    ★★½

  • The Mother

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★

  • To Catch a Killer

    ★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Amigos hasta la muerte

    ★★½

  • Tango, Tequila and Some Lies

    ★★★

  • A Good Person

    ★★★★

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★

  • All the Places

    ★★★

  • Your Place or Mine

    ★★

  • Creed III

    ★★½

  • Casando a mi Ex

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Maybe I Do

    ★★½

  • Heroic

    ★★★★

  • Radical

    ★★★★½

  • You People

    ★½

  • Shotgun Wedding

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • A Not So Merry Christmas

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • Something from Tiffany's

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Santa vs Reyes

    ★★½

  • Muxes

  • Disenchanted

    ★½

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • The Murmuring

    ★★★

  • The Viewing

  • Coldplay: Music of the Spheres - Live Broadcast from Buenos Aires

  • Dreams in the Witch House

  • Pickman's Model

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • The Outside

  • The Autopsy

  • Graveyard Rats

  • Lot 36

  • Now That We Are Together

    ★★★½

  • Agustina

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Luckiest Girl Alive

  • Entergalactic

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Cuando Sea Joven

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Woman King

    ★★★½