Sort by
  • Babylon

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Nick Kroll: Little Big Boy

    ★★½

  • Smile

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Blonde

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Fall

    ★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

    ★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Elvis

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Taylor Tomlinson: Look at You

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Tall Girl 2

  • Marry Me

    ★★

  • Jackass Forever

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

    ★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Fresh

    ★½

  • Scream

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

  • Squid Game

    ★★★★

  • Dune

  • C'mon C'mon

    ★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Free Guy

    ★½

  • Old

    ★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Boiling Point

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

  • Here Today

  • Bad Trip

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • Rhys Nicholson: Live at the Athenaeum

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Happiest Season

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★

  • Spontaneous

  • Nomadland

    ★★★½

  • Ammonite

    ★★

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • Unpregnant

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★½

  • The War with Grandpa

    ★★

  • Shiva Baby

    ★★★★