Sort by
  • Top Gun: Maverick

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Brian Regan: On the Rocks

    ★★★½

  • Allen v. Farrow

    ★★

  • Flora & Ulysses

    ★★★

  • Bare Bones

    ★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • Can't Get You Out of My Head

    ★★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Land

    ★★★

  • CODA

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

    ★★★★

  • Flee

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★★

  • Wrong Turn

    ★★

  • The Dig

    ★★★

  • The White Tiger

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Monster Hunter

  • Mank

    ★★★

  • Hillbilly Elegy

    ★★★

  • Paranormal

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Butchers

    ★½

  • The Three Deaths of Marisela Escobedo

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • The Bee Gees: How Can You Mend a Broken Heart

    ★★★

  • 2067

    ★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★½

  • David Attenborough: A Life on Our Planet

    ★★★★

  • Mangrove

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Every Day's Like This

    ★★½

  • Another Round

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★

  • Shadow in the Cloud

    ★★½

  • Wolfwalkers

    ★★★★½

  • Nomadland

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★½

  • One Night in Miami...

    ★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★

  • Summerland

    ★★★★

  • Greyhound

    ★★★

  • The Old Guard

    ★★★½

  • The Winter Lake

    ★★

  • Hamilton

    ★★★★

  • Homemade

    ★★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★½

  • #Alive

    ★★★

  • Athlete A

    ★★★½

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★½

  • Josep

    ★★★

  • The Rental

    ★★★

  • You Should Have Left

    ★★

  • Artemis Fowl

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Debt Collectors

    ★★

  • Beastie Boys Story

    ★★★

  • Extraction

    ★★½

  • The Willoughbys

    ★★

  • The Last Dance

    ★★★★½

  • Quiz

    ★★½

  • Coachella: 20 Years in the Desert

    ★★★★½

  • Corona Zombies

    ½

  • Love Wedding Repeat

    ★½

  • Sincerely Louis C.K.

    ★★★★½