Sort by
  • The Flash

    ½

  • Look Killa

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • Monster High: The Movie

    ½

  • The Whale

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • Lightyear

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★

  • Sneakerella

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Morbius

    ½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Look At Me: XXXTENTACION

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★½

  • Uncharted

    ½

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • South Park: Post COVID

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★½

  • The Black Phone

    ★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • PAW Patrol: The Movie

    ★★

  • Free Guy

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

    ★½

  • F9

    ★★

  • Cruella

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • South Park Vaccination Special

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • High Score

    ★★★½

  • TFW No GF

  • Smiling Friends

    ★★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★½

  • Norm of the North: Family Vacation

    ½

  • The Social Dilemma

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ½

  • 1917

    ★★★★

  • Hazbin Hotel

    ½

  • Terminator: Dark Fate

  • Gemini Man

  • Doom: Annihilation

    ½

  • The Irishman

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Norm of the North: King Sized Adventure

    ★½