• House of Gucci

    ★★★

  • Red Notice

  • Eternals

    ★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Copshop

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★½

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Dune

    ★★★½

  • King Richard

    ★½

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★

  • Titane

  • Stillwater

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Black Widow

    ★★½

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • F9

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Happily

    ★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • Together Together

    ★★★

  • Wendy Williams: The Movie

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Last Blockbuster

    ★★

  • A Recipe for Seduction

  • Let Them All Talk

    ★★½

  • Monster Hunter

    ★★

  • Insert Coin

    ★★★

  • The Orange Years: The Nickelodeon Story

    ★★½

  • Mank

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • Run

    ★★★

  • Mangrove

    ★★★★

  • Console Wars

    ★★

  • Another Round

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★½

  • Tenet

    ★★½

  • Class Action Park

    ★★★

  • An American Pickle

    ★★★

  • She Dies Tomorrow

    ★★

  • Irresistible

    ★½

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★

  • The Lovebirds

    ★★½

  • The Wrong Missy

    ★½

  • The Hunt

    ★½

  • The Way Back

    ★★★

  • Pretending I'm a Superman: The Tony Hawk Video Game Story

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Feels Good Man

    ★★★

  • Minari

    ★★★★

  • The Nest

    ★★★½

  • Some Kind of Heaven

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Promising Young Woman

  • Possessor

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Zola

    ★★★½

  • Assassin 33 A.D.