Sort by
  • Infinity Pool

    ★★

  • This Place Rules

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★½

  • The Whale

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Incline

    ★★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

  • The Northman

    ★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

  • Line Goes Up - The Problem With NFTs

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Mad God

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Brain Death

    ★★★½

  • Senior Moment

    ½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Mystery of the Kingdom of God

    ½

  • SAS: Red Notice

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★★

  • When We Were Bullies

    ½

  • Monster Hunter

    ★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • Hamilton

    ½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★

  • Unabomber: In His Own Words

    ★★★

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★½

  • #cats_the_mewvie

  • Palm Springs

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★½

  • Zola

    ★★★★★

  • Dream Horse

    ★★½

  • Doctor Sleep

    ★½

  • The Forest of Love

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

  • Gemini Man

    ★½

  • Wrinkles the Clown

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★½

  • Joker

    ★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Dora and the Lost City of Gold

    ★★½

  • Dragon Quest: Your Story

    ★★★½

  • Invader Zim: Enter the Florpus

    ★★★½

  • Pokemon the Movie: Mewtwo Strikes Back - Evolution

    ★★★

  • Shaft

    ½

  • Men in Black: International

  • Toy Story 4

    ★½

  • Dark Phoenix

    ½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Parasite

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★