Sort by

Aaron has logged 20 entries for films during July 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Open House

The Open House

2018
×
Read the review Edit this entry  
31
The Deer Hunter

The Deer Hunter

1978
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Host

Host

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Raging Bull

Raging Bull

1980
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Taxi Driver

Taxi Driver

1976
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Godfather: Part II

The Godfather: Part II

1974
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Godfather

The Godfather

1972
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Relic

Relic

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
The Many Saints of Newark

The Many Saints of Newark

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
21
The Many Saints of Newark

The Many Saints of Newark

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Many Saints of Newark

The Many Saints of Newark

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Many Saints of Newark

The Many Saints of Newark

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Many Saints of Newark

The Many Saints of Newark

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Many Saints of Newark

The Many Saints of Newark

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
End of Watch

End of Watch

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Hard Candy

Hard Candy

2005
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Ides of March

The Ides of March

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
American History X

American History X

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
O Brother, Where Art Thou?

O Brother, Where Art Thou?

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry