Sort by
  • Beverly Hills Cop: Axel F

    ★★★★

  • Life of Belle

    ★★★½

  • Bedbugs Ate My Dreams!

    ★★★½

  • Leave the World Behind

    ★★½

  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★★½

  • It's a Wonderful Knife

    ★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★½

  • Poison

    ★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★

  • The Swan

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★

  • The Nun II

    ★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★★★

  • Cobweb

    ★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★½

  • Boston Strangler

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • From Black

    ★★½

  • Horror in the High Desert 2: Minerva

    ★★★

  • In the Dark

    ★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★★

  • Birth/Rebirth

    ★★★½

  • There's Something Wrong with the Children

    ★★

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★★½

  • The Old Way

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • Woooooo! Becoming Ric Flair

    ★★★★

  • Dear Santa

    ★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Adult Swim Yule Log

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Sorority Babes in the Slimeball Bowl-O-Rama 2

    ★½

  • Violent Night

    ★★★★

  • In Search of Darkness: Part III

    ★★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★½

  • Keys to the City

    ★★★½

  • The Murmuring

    ★★★

  • The Viewing

    ★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★★

  • Pickman's Model

    ★★★

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★

  • Influencer

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Significant Other

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★

  • Spirit Halloween: The Movie

    ★★½

  • The Curse of Robert the Doll

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Do Not Resuscitate

    ★★★

  • Sick

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★½

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Catch Your Breath

    ★★★

  • Portrait of God

    ★★★½