• No One Gets Out Alive

    ★★½

  • VHS 94

    ★★★★½

  • The Unlit

    ★★½

  • Malignant

    ★★★★½

  • Vacation Friends

    ★★½

  • Martyrs Lane

    ★★★

  • Superhost

    ★★★½

  • Blood Red Sky

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • The Medium

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Seance

    ★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Things Heard & Seen

    ★★½

  • The Power

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Sound of Violence

    ★★★★

  • Gaia

    ★★★½

  • Stay Out of the Attic

    ★½

  • Son

    ★★★

  • Shook

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • Suicide Forest Village

    ★★★

  • Censor

    ★★★½

  • Letters to Satan Claus

    ★★★

  • A Creepshow Holiday Special

    ★★★★

  • Femalien: Cosmic Crush

    ★★★½

  • The Call

    ★★★½

  • Reunion

    ★★½

  • The Superdeep

    ★★

  • Misha

    ★★

  • Come Play

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★½

  • The Banishing

    ★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★★½

  • The Relic

    ★★★

  • Clearwater

    ★★★★

  • In the Mirrors

    ★★★

  • Significant Other

    ★★½

  • Click

    ★★½

  • Ashes

    ★★★

  • Butchers

    ★★★

  • Feed Your Muse

    ★★★½

  • The Silent Lay Steady

    ★★½

  • That Old Misery

    ★★½

  • The Body

    ★★

  • Drawing

    ★★★½

  • The Second Signal

    ★★★½

  • The 100 Candles Game

    ★★★½

  • Hospital Dumpster Divers

    ★★★½

  • No Thank You

    ★★★

  • Faking a Murderer

    ★★★

  • Nocturne

    ★★★★

  • We All Scream

    ★★★

  • Antikk

    ★★★

  • Peter the Penguin

    ★★★½

  • An Unquiet Grave

    ★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½

  • Run

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • There's a Ghost in the House

    ★★★★★

  • Books of Blood

    ★★★½

  • Caveat

    ★★★

  • Death of Me

    ★½

  • The Call

    ★★

  • Bloodthirsty

    ★★★½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★½