Sort by
  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★½

  • Sing 2

    ★★★½

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Injustice

    ★½

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Dune

    ★★½

  • Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

    ★★

  • Candyman

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • Vivo

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★½

  • The Tomorrow War

    ★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★

  • Loki

    ★★★★½

  • Spirit Untamed

  • Cruella

    ★★★★½

  • Justice Society: World War II

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Wish Dragon

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • Batman: Soul of the Dragon

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • The Croods: A New Age

    ★★★

  • Superman: Man of Tomorrow

    ★★★★

  • Deathstroke: Knights & Dragons - The Movie

    ★★★★

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★★

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★★½

  • Trolls World Tour

    ★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★

  • Superman: Red Son

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★

  • Wonder Woman: Bloodlines

    ★★½

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★½

  • Abominable

    ★★

  • Batman: Hush

    ★★★

  • Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles

    ★★★½

  • Justice League vs. the Fatal Five

    ★★½

  • Reign of the Supermen

    ★★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Constantine: City of Demons - The Movie

    ★★★★

  • Halloween

    ★★★

  • Freedom Fighters: The Ray

    ★★★

  • The Death of Superman

    ★★★★★

  • Tom and Grant

    ★★★★½

  • Batman Ninja

    ★★★

  • Suicide Squad: Hell to Pay

    ★★★★½

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • Batman: Gotham by Gaslight

    ★★★½

  • Justice League

    ★★½