Sort by
  • Infinite Storm

    ★★★½

  • X

    ★★

  • Monstrous

    ★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • A House on the Bayou

    ★★★

  • Another Girl

    ★½

  • Crisis

    ★★★

  • Sacrifice

  • How It Ends

    ★★★½

  • Wrong Turn

    ★★

  • Monster Hunter

    ★★½

  • What Breaks the Ice

    ★½

  • Spontaneous

    ★★

  • The Bay of Silence

    ★★

  • Useless Humans

    ★★★

  • Misbehaviour

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★½

  • The Rhythm Section

    ★★★

  • Relic

  • Black Bear

    ★½

  • Zola

    ★★

  • The Turning

    ★★★

  • Underwater

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • Bombshell

    ★★★★

  • Black Christmas

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★★

  • Dark Waters

    ★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★

  • Make Up

    ★★½

  • Gemini Man

    ★★★

  • Escaping the NXIVM Cult: A Mother's Fight to Save Her Daughter

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★

  • Hustlers

    ★★★½

  • Castle in the Ground

    ★★★

  • Miner's Mountain

    ★★★

  • Ad Astra

    ★★★½

  • Rabid

    ★½

  • Burn

    ★★★½

  • Crawl

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★

  • Project Ithaca

    ★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★

  • The Lighthouse

    ★★★½

  • Rocketman

    ★★

  • Bacurau

    ★★★½

  • Swallow

    ★★★

  • Dreamland

    ★★★

  • The Parts You Lose

    ★★½

  • Tone-Deaf

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★½

  • The Prodigy

  • Alita: Battle Angel

    ★★★

  • Official Secrets

    ★★★★

  • Harpoon

    ★★★★

  • Other Side of the Box

    ★★★★½

  • Venom

    ★★★★½

  • Hell Fest

    ★★

  • Overlord

    ★★★

  • Danger One

    ★★★½

  • In Fabric

    ★★½

  • Tell It to the Bees

    ★★½

  • Peppermint

    ★★½

  • Dragged Across Concrete

    ★★★★½

  • Suspiria

    ★★★

  • Destroyer

    ★★★

  • A Simple Favor

    ★★★★

  • Birdie

    ★★★★

  • Celeste

    ★★

  • The Row