• Scream

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • 2702 Cypress

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • Disney's FastPass: A Complicated History

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • Red Notice

  • Army of Thieves

    ★★

  • Eternals

    ★★

  • Antlers

    ★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★

  • Candle

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

  • Spencer

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ★★

  • The Card Counter

    ★★★

  • Malignant

  • He's All That

    ★★★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • Demonic

    ★★

  • The Green Knight

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Titane

    ★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • The Novice

    ★★★

  • The Beta Test

    ★★

  • Cruella

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★★

  • Applying Pressure: The Off-Season Documentary

    ★★

  • Burn Out

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • River's Day Out!

  • Fall

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Thoughts

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★

  • Gaia

    ★★★

  • Afternoon With Stewart Bradley

  • Bloodsuckers

    ★★★

  • Behind Her Eyes

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • We're All Going to the World's Fair

  • The Blazing World

    ★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★½

  • Land

    ★½

  • Misha and the Wolves

    ★★★½

  • The Dog Who Wouldn't Be Quiet

    ★★★