Sort by

DrPlatypus has logged 10 entries for films during February 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Weird: The Al Yankovic Story

Weird: The Al Yankovic Story

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Fabelmans

The Fabelmans

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
West Side Story

West Side Story

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Lilo & Stitch

Lilo & Stitch

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Grand Budapest Hotel

The Grand Budapest Hotel

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Paddington 2

Paddington 2

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Paddington

Paddington

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry