• Eternals

    ★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Birds of Paradise

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★

  • Copshop

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Lair

    ★★

  • Malignant

    ★★★★★

  • Vacation Friends

    ★★½

  • The Voyeurs

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★★★

  • The Protégé

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Superhost

    ★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★

  • Demonic

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Old

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Pig

    ½

  • Jolt

    ★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Titane

    ★★★★★

  • The Advent Calendar

    ★★★

  • Stillwater

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Val

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Till Death

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Unchained

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • The Forever Purge

    ★★½

  • The Tomorrow War

    ★★★★

  • Good on Paper

    ★★

  • The Deep House

    ★★½

  • False Positive

    ★★★

  • Werewolves Within

    ★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★

  • Untitled Horror Movie

    ★★★

  • Infinite

    ★★

  • Loki

  • Awake

    ★★★

  • Security

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Seance

    ★★★

  • F9

    ★★★

  • Antidote

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★★

  • Oxygen

    ★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★★

  • Do Not Kill Me

    ★★★

  • Recalled

    ★★★

  • Vanquish

  • Voyagers

    ★★

  • The Unholy

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Happily

    ★★½

  • Deadly Illusions

  • Nobody

    ★★★★★

  • Coming 2 America

    ★★½

  • Girl in the Basement

    ★★★

  • Cherry

    ★★★★