Sort by

Joseph has logged 24 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Astrologer

The Astrologer

1976
×
Read the review Edit this entry  
30
Rush Week

Rush Week

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Event Horizon

Event Horizon

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Mako: The Jaws of Death

Mako: The Jaws of Death

1976
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Hitcher in the Dark

Hitcher in the Dark

1989
×
★½
Read the review Edit this entry  
27
Nobody

Nobody

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Skylines

Skylines

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Mad Foxes

Mad Foxes

1981
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Mechanical Violator Hakaider

Mechanical Violator Hakaider

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Don't Panic

Don't Panic

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Naked Zoo

The Naked Zoo

1970
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Peppermint

Peppermint

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Murder Mansion

Murder Mansion

1972
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Zombie Holocaust

Zombie Holocaust

1980
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Dance with the Devil

Dance with the Devil

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Autopsy

Autopsy

1975
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Hired to Kill

Hired to Kill

1990
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Girl in Room 2A

The Girl in Room 2A

1974
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
[REC]

[REC]

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Tightrope

Tightrope

1984
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Little Things

The Little Things

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
01
The Devils

The Devils

1971
×
★★★★★
Read the review Edit this entry