Sort by
  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Lot 36

    ★★

  • Terror Train

    ★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • My Best Friend's Exorcism

  • The Munsters

    ★★½

  • Lou

    ★★½

  • Smile

    ★★★½

  • V/H/S/99

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Blonde

    ★★★★

  • Pinocchio

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Beast

    ★★★

  • Day Shift

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Glorious

    ★½

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Men

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Memory

    ★★½

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Morbius

  • The Bubble

  • RRR

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★

  • X

    ★★★★

  • Deadstream

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Dark Glasses

    ★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Watcher

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★½

  • Red Notice

    ½

  • Antlers

    ★½

  • The Seed

    ★½

  • Bingo Hell

    ★★

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • Kate

    ★★

  • Copshop

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★★

  • Dune

  • Malignant

    ★★★★★

  • Candyman

    ★★★

  • The Protégé

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★