Sort by
  • Shazam! Fury of the Gods

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • 65

    ★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Pathaan

    ★★★

  • Plane

    ★★★

  • Thunivu

    ★★★

  • Varisu

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • The Elephant Whisperers

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Troll

    ★★★½

  • Emancipation

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★½

  • Strange World

    ★★★

  • Kooman

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★½

  • Padavettu

    ★★★½

  • Sardar

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Black Adam

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Kantara

    ★★★★★

  • Ponniyin Selvan: Part I

    ★★★★★

  • Hellraiser

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★½

  • Werewolf by Night

    ★★

  • Smile

    ★★★½

  • Vendhu Thanindhathu Kaadu

    ★★★½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★

  • Devotion

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Blonde

    ★★★★½

  • Brahmāstra Part One: Shiva

  • Pinocchio

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • Athena

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Cobra

  • Barbarian

    ★★★½

  • Thiruchitrambalam

    ★★★

  • Thallumaala

    ★★★★

  • Fall

    ★★★

  • Beast

    ★★★

  • Carter

    ★★★½

  • Warriors of Future

    ★★★

  • Sita Ramam

    ★★★★★

  • Satan's Slaves 2: Communion

    ★★★

  • Prey

    ★★★★★