Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Project Wolf Hunting

Project Wolf Hunting

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Price We Pay

The Price We Pay

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Emily the Criminal

Emily the Criminal

2022
×
★★★½
Edit this entry  
18
All for the Winner

All for the Winner

1990
×
★★★½
Edit this entry  
17
The Old Way

The Old Way

2023
×
★★½
Edit this entry  
17
Sick

Sick

2022
×
★★★½
Edit this entry  
12
The Prey

The Prey

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Menu

The Menu

2022
×
★★★
Edit this entry  
10
Bliss

Bliss

2019
×
★★★½
Edit this entry  
10
Killers

Killers

1996
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Invasion U.S.A.

Invasion U.S.A.

1985
×
★★★½
Edit this entry  
06
Glass Onion: A Knives Out Mystery

Glass Onion: A Knives Out Mystery

2022
×
★★★½
Edit this entry  
04
Rogue City

Rogue City

2020
×
★★★½
Edit this entry  
03
I'll Go to Hell

I'll Go to Hell

2021
×
½
Edit this entry  
01
HELL DOGS

HELL DOGS

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Lethal Panther

Lethal Panther

1990
×
★★★★
Edit this entry  
01
Violent Night

Violent Night

2022
×
★★★
Edit this entry  
27
The Banshees of Inisherin

The Banshees of Inisherin

2022
×
★★★★
Edit this entry  
25
Long Weekend

Long Weekend

1978
×
★★½
Edit this entry  
24
The Kingdom of Solomon

The Kingdom of Solomon

2010
×
★★★
Edit this entry  
23
Paper Marriage

Paper Marriage

1988
×
★★★½
Edit this entry  
23
Bones and All

Bones and All

2022
×
★★★
Edit this entry  
22
The Killer

The Killer

2022
×
★★★½
Edit this entry  
20
Money Movers

Money Movers

1978
×
★★★½
Edit this entry  
17
The Horde

The Horde

2009
×
★★★½
Edit this entry  
17
Django & Django: Sergio Corbucci Unchained

Django & Django: Sergio Corbucci Unchained

2021
×
★★★½
Edit this entry  
16
Vengeance

Vengeance

2022
×
★★½
Edit this entry  
15
Superfights

Superfights

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Combat Shock

Combat Shock

1986
×
★★★½
Edit this entry  
15
My Name Is Vendetta

My Name Is Vendetta

2022
×
★★½
Edit this entry  
14
Emancipation

Emancipation

2022
×
★★½
Edit this entry  
13
Danger Close: The Battle of Long Tan

Danger Close: The Battle of Long Tan

2019
×
★★★½
Edit this entry  
12
The Twins Effect II

The Twins Effect II

2004
×
★★½
Edit this entry  
12
Halloween Ends

Halloween Ends

2022
×
★★★
Edit this entry  
11
The Real Bruce Lee

The Real Bruce Lee

1977
×
★★★
Edit this entry  
11
Kickboxer

Kickboxer

1993
×
★★★½
Edit this entry  
11
Warriors of Future

Warriors of Future

2022
×
★★★½
Edit this entry  
09
The Violent Professionals

The Violent Professionals

1973
×
★★★½
Edit this entry  
09
Section 8

Section 8

2022
×
★★★
Edit this entry  
08
Black Adam

Black Adam

2022
×
★★½
Edit this entry  
05
Pearl

Pearl

2022
×
★★★
Edit this entry  
04
Karate Kill

Karate Kill

2016
×
★★★½
Edit this entry  
04
All Night Long

All Night Long

1992
×
★★½
Edit this entry  
03
The Turning Point

The Turning Point

2021
×
★★★½
Edit this entry  
02
Asura: The City of Madness

Asura: The City of Madness

2016
×
★★★
Edit this entry  
01
Demons 2

Demons 2

1986
×
★★★
Edit this entry  
29
The Ordeal

The Ordeal

2004
×
★★★
Edit this entry  
27
Mr. Robbie: Maniac II

Mr. Robbie: Maniac II

1986
×
★★★
Edit this entry  
27
Lesson Plan

Lesson Plan

2022
×
★★
Edit this entry  
26
Pizza Time

Pizza Time

2019
×
★★★½
Edit this entry