Sort by
  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Secret Invasion

    ★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★½

  • Nimona

    ★★★★★

  • The Flash

    ★★★★

  • Shiny Happy People: Duggar Family Secrets

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Star Wars: Visions – Sith

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Batman: The Doom That Came to Gotham

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • The Girl Who Escaped: The Kara Robinson Story

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Run Rabbit Run

    ★★½

  • Plane

    ★★★

  • Lizzo: Live in Concert

    ★★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Director by Night

    ★★★★★

  • The Devil's Hour

    ★★★★½

  • The Murmuring

    ★★★★½

  • The Viewing

    ★★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★★

  • Pickman's Model

    ★★★★

  • The Outside

    ★★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★½

  • Prey for the Devil

    ★★★

  • Doctor Who: The Power of the Doctor

    ★★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Rosaline

    ★★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Inside Man

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Emily

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi: A Jedi's Return

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½