Sort by
  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Albert Brooks: Defending My Life

  • Five Nights at Freddy's

  • The Camera That Clicked Back

  • The Angel's Snack

  • Bird Show

  • The Exorcist: Believer

    ★★★

  • The Third Ear

    ★★★★★

  • The Killer

    ★★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Red Gloves

    ★★★★★

  • Founders Day

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • No Hard Feelings

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

  • Asteroid City

  • May December

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • Memories

  • Air

  • Bottoms

  • Never Fuggedaboutit

    ★★★★

  • Jared from Subway: Catching a Monster

  • Scream VI

    ★★

  • The 44th Chamber of Shaolin

    ★★★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Infinity Pool

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

  • A Folded Ocean

  • You People

  • Kristen's Room

  • This Place Rules

  • The Christmas Kid

  • Babylon

  • M3GAN

  • Avatar: The Way of Water

  • The Brothers Clifton

  • Stutz

  • Talk to Me

    ★★★★

  • The Viewing

    ★★★½

  • Magic Ring

  • Little Jerry

  • Is That Black Enough for You?!?

    ★★★★

  • She's Clean

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Trust Exercises

  • The Munsters

  • Smile

    ★★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★½

  • The Menu

    ★★

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Blonde

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Sr.

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★

  • The Origin of Evil

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Eating Miss Campbell

  • Occupational Hazard

  • Bernie Goes to the Store

  • Skinamarink