Sort by
  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The Autopsy

  • Graveyard Rats

  • Lot 36

  • Hellraiser

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Hawa

    ★★★★

  • Moving On

    ★★★½

  • When Morning Comes

    ★★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • Carmen

    ★★½

  • My Policeman

    ★★★

  • Biosphere

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • The Young Arsonists

    ★★

  • Unruly

    ★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★★

  • Something You Said Last Night

    ★★★★½

  • Aristotle and Dante Discover the Secrets of the Universe

    ★★★★

  • The End Of Sex

  • The Woman King

    ★★★★

  • So Much Tenderness

    ★★★★

  • Alam

    ★★★★½

  • Susie Searches

    ★½

  • This Place

    ★★★★

  • Soft

    ★★★½

  • I Like Movies

    ★★★★

  • Rosie

    ★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Bros

    ★★★★

  • The Inspection

    ★★★

  • On the Come Up

    ★★★

  • The 101 Scariest Horror Movie Moments of All Time

  • Saint Omer

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Eternal Daughter

    ★★★★

  • Other People's Children

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • Monica

  • TÁR

    ★★★½

  • Casa Susanna

    ★★

  • Valeria Is Getting Married

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★½

  • Untold: The Girlfriend Who Didn't Exist

    ★★★

  • Dooley Does Murder

  • Not Okay

    ★★

  • The Ladies

  • The Paranormal Communicator

  • Nenena

  • Lesbian Miserables

  • The Last Movie Stars

    ★★★★★

  • Lollygag

    ★★★★

  • Ele of the Dark

    ★★★★½

  • ¡Nails!

  • El Marijuano

  • Blessed and Highly Favored

  • The Baldwin Archives

  • Así en la tierra como en el cielo

  • Nope

    ★★★★½

  • U.

  • S1NGULAR

  • Two Heads Two Ways

  • Crush

  • Prittyboi

  • Piercing

  • Perennial

  • Queer for Fear: The History of Queer Horror

  • Regret to Inform You