• Joker

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Joe Rogan: Strange Times

    ★★★★★

  • Baby Driver

  • Joe Rogan: Triggered

    ★★★★★

  • Zootopia

    ★★★★★

  • Deadpool

    ★★★

  • Joe Rogan: Rocky Mountain High

    ★★★★★

  • Interstellar

    ★★★★½

  • Whiplash

    ★★★½

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★½

  • Her

    ★★★½

  • Joe Rogan: Live from the Tabernacle

    ★★★★★

  • Drive

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★½

  • Joe Rogan: Talking Monkeys in Space

  • Inglourious Basterds

    ★★★½

  • The Dark Knight

    ★★★½

  • There Will Be Blood

    ★★★½

  • Superbad

    ★★★½

  • No Country for Old Men

    ★★★★★

  • Joe Rogan: Live

    ★★★★★

  • V for Vendetta

    ★★★★★

  • Kill Bill: Vol. 2

  • Kill Bill: Vol. 1

  • Joe Rogan: Live from the Belly of the Beast

  • Donnie Darko

    ★★★½

  • American Psycho

  • American Beauty

  • American Pie

  • Pulp Fiction

  • Reservoir Dogs

  • GoodFellas

  • Die Hard

  • Airplane!

    ★★★½

  • The Shining

  • Taxi Driver

  • The Godfather

    ★★★★

  • A Clockwork Orange

  • Psycho

  • Alpha Brain - A Joe Rogan Documentary