Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Air

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The Year I Started Masturbating

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • Mittagsstunde

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Blonde

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Clerks III

    ★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★

  • Prey

    ★★★½

  • Buba

    ★★★½

  • Light & Magic

    ★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★½

  • Die Geschichte der Menschheit - leicht gekürzt

    ★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Jackass 4.5

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Senior Year

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Auswärtsspiel - Die Toten Hosen in Ost-Berlin

    ★★★★

  • Metal Lords

    ★★★½

  • Holy Shit!

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • RRR

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Rimini

    ★★★½

  • Dark Glasses

    ★½

  • Uncharted

    ★★★½

  • Belleza

    ★★

  • Jackass Forever

  • Moonfall

    ★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★½

  • Mixtape

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Love Hard

    ★½

  • Eternals

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★½