Sort by

Albin has logged 12 entries for films during September 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Harry Potter and the Philosopher's Stone

Harry Potter and the Philosopher's Stone

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Fear and Loathing in Las Vegas

Fear and Loathing in Las Vegas

1998
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Past Lives

Past Lives

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Guardians of the Galaxy Vol. 3

Guardians of the Galaxy Vol. 3

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Aladdin

Aladdin

1992
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Young Girls of Rochefort

The Young Girls of Rochefort

1967
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Her

Her

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Caché

Caché

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
La La Land

La La Land

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
A Clockwork Orange

A Clockwork Orange

1971
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Amour

Amour

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
The White Ribbon

The White Ribbon

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry