Sort by
  • No One Will Save You

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Heart of Stone

  • Gran Turismo

  • Sympathy for the Devil

    ★★★

  • Cobweb

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Sound of Freedom

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★

  • The Flash

    ½

  • Arnold

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★

  • White Men Can't Jump

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • The Covenant

    ★½

  • Ghosted

    ½

  • Nefarious

    ½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Renfield

    ★½

  • Air

    ★½

  • Shazam! Fury of the Gods

  • Bottoms

  • Flamin' Hot

    ½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★½

  • 65

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Reality

    ★★★½

  • Perpetrator

    ★★

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

    ★★★½

  • 80 for Brady

    ½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★½

  • Left Behind: Rise of the Antichrist

    ½

  • Past Lives

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • You People

    ½

  • JUNG_E

    ★★½

  • This Place Rules

  • The Pale Blue Eye

    ★★

  • Call Me Miss Cleo

  • Babylon

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Emancipation

    ★★

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Spirited

    ★½

  • The Independent

    ★★

  • Talk to Me

    ★★★

  • The Viewing

    ★★★★★

  • Pickman's Model

    ★★★

  • Lot 36

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • The Greatest Lie Ever Sold: George Floyd and the Rise of BLM

  • Black Adam

  • Halloween Ends

  • Mr. Harrigan's Phone

  • Luckiest Girl Alive

    ★½

  • Entergalactic

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • The Munsters

    ★★★