Sort by
  • Narvik

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Lou

    ★★½

  • Wolf

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • Athena

    ★★★½

  • Beast

    ★★

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

    ★★★½

  • The Clown Affair

    ★★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Inventing Anna

  • Uncharted

    ★★½

  • Against the Ice

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★

  • The Matrix Resurrections

  • The King's Man

    ★★

  • Something's Coming: West Side Story

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★½

  • Eternals

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Dune

    ★★★

  • King Richard

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • Being James Bond

    ★★★★½

  • Yakuza Princess

    ★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Old

    ★★½

  • Pig

    ★★★½

  • Benedetta

    ★★★½

  • The Tomorrow War

    ★½

  • Black Widow

  • In the Heights

    ★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★½

  • F9

    ★½

  • Cruella

  • Ferry

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★

  • The Underground Railroad

    ★★★★

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

  • Chernobyl: Abyss

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Chaos Walking

    ★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★½

  • Red Dot

  • Space Sweepers

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • WandaVision

    ★★★

  • The Dig

    ★★★

  • Ronald Goedemondt: Numero Uno

    ★★★

  • News of the World

    ★★½