• Eternals

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Sentinelle

    ★★★½

  • Cherry

    ★★★½

  • Boss Level

    ★★★

  • The Dig

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★

  • You Will Never Be Back

    ★★★½

  • Dune Drifter

    ★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • Broil

    ★★★

  • The Banishing

    ★★★★

  • Facelift

    ★★★

  • Dead End

    ★★½

  • Antikk

    ★★★

  • The Unhealer

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★★

  • OverKill

    ★★★½

  • Fear of the Woods

    ★★★

  • Shared Document

    ★★½

  • Death Ranch

    ★½

  • Peter the Penguin

    ★★½

  • The Stylist

    ★★★½

  • The Deep Ones

  • On the Rocks

    ★★★½

  • Shadow in the Cloud

    ★★

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • I Love Eve

    ★★½

  • Nomadland

    ★★★

  • Rent-A-Pal

    ★★★★

  • Coil

    ★★★

  • Anonymous Animals

    ½

  • Triggered

    ★★★★

  • Playhouse

    ★★

  • There's No Such Thing as Vampires

    ½

  • Urubú

    ★★½

  • Unearth

    ★★★½

  • The Oak Room

    ★★★★½

  • Lucky

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • The Pale Door

    ★★

  • The One and Only Ivan

    ★★★½

  • The Reckoning

  • Ten Minutes to Midnight

    ★½

  • Monstrous

    ★★★

  • The Altruist

    ★★

  • Host

    ★★★★

  • The Old Guard

    ★★★½

  • An Ideal Host

    ★★★★

  • Av: The Hunt

    ★★★★½

  • Greyhound

    ★★★★

  • Artemis Fowl

  • Revenge Ride

    ★½

  • The Chrysalis

    ★★★

  • Extraction

    ★★★★

  • 12 Hour Shift

    ★★★½

  • They Reach

    ★½

  • Fried Barry

    ½

  • The Banker

    ★★★★

  • Alone

    ★★★½