Sort by
  • Avengers: Secret Wars

  • Fantastic Four

  • Joker: Folie à Deux

  • The Swan

    ★★★

  • The Creator

    ★★★

  • Saw X

    ★★★

  • Expend4bles

    ★★

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • The Nun II

    ★★

  • Shane Gillis: Beautiful Dogs

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • The Retirement Plan

    ★★★

  • Retribution

    ★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★½

  • Strays

    ★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • Heart of Stone

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Mark Normand: Soup to Nuts

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Haunted Mansion

    ★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • The Out-Laws

    ★★★

  • Hidden Strike

    ★½

  • Tom Segura: Sledgehammer

  • Sound of Freedom

    ★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★½

  • Secret Invasion

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Carl's Date

  • Nimona

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • About My Father

    ★★½

  • Kandahar

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★½

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ★★★

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • The Mother

    ★★½

  • Love Again

    ★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • The Covenant

    ★★★

  • Ghosted

    ★★½

  • Mafia Mamma

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • Paint

    ★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Hypnotic

    ★½

  • Bottoms

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★