Sort by
  • Napoleon

    ★★★

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • BLUE EYE SAMURAI

    ★★★★

  • The Creator

    ★★

  • Outlaw Johnny Black

    ★★★

  • The Kill Room

    ★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • The Burial

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★½

  • Strays

    ★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Haunted Mansion

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • John Early: Now More Than Ever

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★★

  • Meg 2: The Trench

  • Extraction 2

    ★★★

  • Sarah Silverman: Someone You Love

  • Kandahar

    ★★

  • Wanda Sykes: I'm an Entertainer

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Fast X

    ★½

  • The Black Demon

  • The Covenant

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

  • The Pope's Exorcist

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • 65

    ★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★

  • Creed III

    ★★★

  • 80 for Brady

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Plane

    ★★★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

  • Babylon

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Mortal Kombat Legends: Snow Blind

    ★★★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Devotion

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • Bros

    ★★★★

  • Blonde

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Fall

    ★★★★

  • Beast

    ★★★