Sort by
  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Amsterdam

  • Untold: The Girlfriend Who Didn't Exist

    ★★★★

  • I Just Killed My Dad

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Girl in the Picture

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Keep Sweet: Pray and Obey

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • The Offer

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Pinocchio: A True Story

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Old

    ★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

  • OPAL

    ★★★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★½

  • 1917: The Real Story

    ★★★

  • Best Wishes, Warmest Regards: A Schitt's Creek Farewell

  • Unorthodox

  • Disclosure

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • 1917

    ★★★★½

  • Jumanji: The Next Level

  • Midway

  • Klaus

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

  • Downton Abbey

  • Knives Out

  • Joker

  • It Chapter Two

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★

  • Spider-Man: Far From Home

  • Toy Story 4

  • When They See Us

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

  • Yesterday

  • Trixie Mattel: Moving Parts

  • Avengers: Endgame

  • rain

  • Shazam!

    ★★★★½

  • Captain Marvel

  • Apollo 11

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Aquaman

  • The Christmas Chronicles

  • Robin Hood

  • Bohemian Rhapsody

  • Stan & Ollie

  • They Shall Not Grow Old

    ★★★★

  • Venom

  • Bad Times at the El Royale

  • Halloween

    ★★★★

  • A Star Is Born

  • Roma

    ★★★★★

  • Crazy Rich Asians

  • The Meg

  • The Equalizer 2

  • Mission: Impossible - Fallout

  • Mamma Mia! Here We Go Again

  • Ant-Man and the Wasp