Sort by
  • Oswald the Lucky Rabbit

    ★★★★

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★★

  • Trick or Treat Scooby-Doo!

    ★★★½

  • Spirit Halloween: The Movie

    ★½

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • Smile

    ★★½

  • Byron Bowers: Spiritual N**ga

    ★★★

  • Kate Berlant: Cinnamon in the Wind

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★

  • Bros

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Clerks III

    ★½

  • Fall

    ★★½

  • Not Okay

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★½

  • Would It Kill You to Laugh? Starring Kate Berlant + John Early

    ★★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Valentine

    ★★★★

  • Vengeance

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Catopolis

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★★

  • Unidentified Objects

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Funny Pages

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • The Staircase

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Crush

    ★★½

  • As We Hold Hands

    ★★★★

  • The Yellow Wallpaper

  • Ambulance

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★

  • Spin Me Round

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Sissy

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Worst Roommate Ever

    ★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Badhaai Do

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • I Want You Back

    ★★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Jackass Forever

  • Exploited

  • Girl Picture

    ★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • Am I Ok?

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★

  • Resurrection

    ★★★★

  • Dual

    ★★★★

  • We Met in Virtual Reality

    ★★★

  • Watcher

    ★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Bidoof's Big Stand

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • NOH8 Photo Shoot with the Cast of Search Party

    ★★★½

  • LUCKYBOY

    ★★★½

  • Beanie Mania

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Barber Westchester

    ★★★★

  • Love You Forever