Sort by
  • Boston Strangler

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • This Place Rules

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • She Said

    ★★

  • Nightmare

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • 100 Best Kills: Texas Birth Control, Dick Destruction

    ★★★★★

  • Satanic Hispanics

  • Werewolf by Night

    ★★

  • Blood Relatives

    ★★½

  • Blood Flower

  • Evil Eye

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Project Wolf Hunting

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • Sick

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Blonde

  • The Inspection

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Saint Omer

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★

  • Women Talking

    ★★★

  • The Wonder

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★★★

  • TÁR

  • Love in the Villa

    ★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Fall

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Skinamarink

  • Glorious

    ★★

  • Nope

    ★★★★

  • Vesper

    ★★½

  • A Wounded Fawn

    ★★★

  • Dragon Ball Super: Super Hero

  • Huesera: The Bone Woman

    ★★★★

  • Swallowed

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★

  • Unidentified Objects

    ★★★★

  • Broker

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Funny Pages

    ★★★½

  • The Five Devils

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Holy Spider

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★

  • Men

    ★★

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★

  • Deep Water

    ★★½

  • Hypochondriac

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★