Sort by

DoriMag has logged 19 entries for films during 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Northman

The Northman

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Belfast

Belfast

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
After Yang

After Yang

2021
×
Read the review Edit this entry  
13
The Batman

The Batman

2022
×
★★★★½
Edit this entry  
13
The Mummy

The Mummy

1999
×
★★★½
Edit this entry  
08
Red Rocket

Red Rocket

2021
×
★★★★
Edit this entry  
07
The Godfather

The Godfather

1972
×
★★★★★
Edit this entry  
07
An American Werewolf in London

An American Werewolf in London

1981
×
★★★★½
Edit this entry  
07
Coco

Coco

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
07
Die Hard

Die Hard

1988
×
★★★★★
Edit this entry  
07
Drive

Drive

2011
×
★★★★★
Edit this entry  
07
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
07
Tumbbad

Tumbbad

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
07
Back to the Future

Back to the Future

1985
×
★★★★★
Edit this entry  
07
I Love You, Man

I Love You, Man

2009
×
★★★★★
Edit this entry  
07
I Love You to Death

I Love You to Death

1990
×
★★★★★
Edit this entry  
07
I Love You to Death

I Love You to Death

1990
×
★★★★★
Edit this entry  
07
My Cousin Vinny

My Cousin Vinny

1992
×
★★★★★
Edit this entry  
07
Jaws

Jaws

1975
×
★★★★★
Edit this entry