Sort by
  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Atsuko Okatsuka: The Intruder

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★★

  • My Policeman

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Blonde

    ½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Look Both Ways

    ★★★

  • Beast

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Persuasion

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★½

  • Father of the Bride

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★★

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★½

  • We Own This City

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Father Stu

    ★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Uncharted

    ★½

  • The Janes

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Honoring a Broadway Legacy: Behind the Scenes of tick, tick...Boom!

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Attack of the Hollywood Clichés!

    ★★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • My Son

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½