Sort by
  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • Renfield

    ★★

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Inside

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • The Apology

    ★★

  • Babylon

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Violent Night

    ★½

  • Stutz

    ★★★½

  • The Murmuring

    ★★½

  • The Viewing

    ★★★★

  • Pickman's Model

    ★★★

  • The Outside

    ★★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★½

  • Influencer

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★½

  • Significant Other

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★

  • Nocebo

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★

  • Smile

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Goodnight Mommy

    ★★½

  • V/H/S/99

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Sick

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★½

  • Master Gardener

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★

  • Fall

    ★★★

  • Beast

    ★★★

  • Day Shift

    ★½

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★½

  • Glorious

    ★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★★

  • Vengeance

    ★★★½

  • A Wounded Fawn

    ★★★

  • Hustle

    ★★★