Sort by
  • Anyone But You

    ★★

  • The Iron Claw

    ★★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★½

  • Leave the World Behind

    ★★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • The Other Zoey

    ★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Society of the Snow

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Champions

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★★

  • You People

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Scream

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Eternals

  • Encanto

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Green Knight

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Loki

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★