Sort by
  • When The Pleasure Stops

  • Prey

    ★★★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

    ★★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Bill Burr Presents: Friends Who Kill

    ★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Norm Macdonald: Nothing Special

  • The Northman

    ★★★½

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★

  • Brené Brown: Atlas of the Heart

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Trust No One: The Hunt for the Crypto King

    ★★½

  • The Kids in the Hall: Comedy Punks

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★

  • Taylor Tomlinson: Look at You

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • In Search of Tomorrow

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • Kurt Vonnegut: Unstuck in Time

    ★★★★

  • What Happened, Brittany Murphy?

  • New York Ninja

  • Attack of the Hollywood Clichés!

    ★★★

  • Monsters Inside: The 24 Faces of Billy Milligan

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Candyman

    ★★

  • Tig Notaro: Drawn

  • Pig

    ★★★★½

  • Titane

  • Loki

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Nail Bomber: Manhunt

  • F9

    ★★★

  • Why Did You Kill Me?

    ★★★½

  • This Is a Robbery: The World's Biggest Art Heist

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Q: Into the Storm

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Can't Get You Out of My Head

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • The Sparks Brothers

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★

  • The Ripper

    ★★★★

  • The Reagans

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Seduced: Inside the NXIVM Cult

    ★★★★

  • Belushi

    ★★★★

  • In Search of Darkness: Part II

    ★★★★

  • South Park: The Pandemic Special

  • This Is Paris

    ★★★

  • The New Corporation: The Unfortunately Necessary Sequel

    ★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • Class Action Park

    ★★★½

  • I'll Be Gone in the Dark

    ★★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • 8:46

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★★

  • Mark Normand: Out To Lunch

    ★★★★

  • Beastie Boys Story

    ★★★★½

  • Time Warp Vol. 1: Midnight Madness

    ★★★

  • Dummy

    ★★★½

  • Cursed Films

    ★★★½

  • How to Fix a Drug Scandal

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★★