• The Kids

    ★★★★

  • Cruella

    ★★

  • Send It!

    ★★★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★½

  • Donny's Bar Mitzvah

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn

    ★½

  • Boss Level

  • Mank

    ★★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★½

  • Machete

    ★★★★★

  • Keeping Up with the Steins

    ★★★★½

  • Wonder Boys

    ★★★½

  • The Ice Storm

    ★★★

  • Crossing Delancey

    ★★★★★

  • Girlfriends

    ★★★★

  • The Apartment

    ★★★