• The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Jolt

    ★★★

  • Old

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Resident Evil: Infinite Darkness

    ★★½

  • The Good, The Bart, and The Loki

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★½

  • Fatherhood

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • F9

    ★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★

  • Oxygen

    ★★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Thunder Force

    ★½

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Yes Day

    ★★

  • Moxie

    ★★★½

  • Cherry

    ★★

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • It's a Sin

    ★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • Creating The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Doctor Who: Revolution of the Daleks

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Daleks!

    ★★½

  • The Holiday Movies that made us

    ★★★

  • Ashens and the Polybius Heist

    ★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • The Empty Man

    ★★★★

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★★

  • Rebecca

    ★★

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★★½

  • Batman: Death in the Family

    ★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Freaky

    ★★★★½

  • Run

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★

  • American Pie Presents: Girls' Rules

  • The Call

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★★

  • David Attenborough: A Life on Our Planet

    ★★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • Des

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★★