Sort by
  • Silent Night

    ★★½

  • Napoleon

    ★★★

  • There’s Still Tomorrow

    ★★★

  • Dark Harvest

    ★★

  • Poison

    ★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★½

  • The Swan

    ★★★½

  • La pesca

  • Death Is a Problem for the Living

    ★★

  • Out of Jungle

    ★★½

  • Shards of Moon

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★

  • Nowhere

    ★★★★

  • Memory

    ★★★½

  • Holiday

    ★★

  • Reptile

    ★★

  • The Captain

    ★★½

  • Hit Man

    ★★★½

  • Shadow of Fire

    ★★★½

  • Coup de chance

    ★★★

  • Evil Does Not Exist

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★½

  • Menus-Plaisirs Les Troisgros

    ★★★½

  • The Beast

    ★★★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • The Caine Mutiny Court-Martial

    ★★★½

  • The Universal Theory

    ★★★

  • Snow in Midsummer

    ★★½

  • Maestro

    ★★½

  • Adagio

    ★★★

  • Aggro Dr1ft

    ★★★★

  • The Palace

    ★★

  • All of Us Strangers

    ★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★

  • Explanation for Everything

    ★★★½

  • El Conde

    ★★½

  • Ferrari

    ★★★

  • Dogman

    ★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★

  • This World Can't Tear Me Down

    ★★½

  • Extraction 2

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • La Chimera

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Kidnapped

    ★★★½

  • The Book of Solutions

    ★★★½

  • Trailer of a Film That Will Never Exist: Phony Wars

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★

  • Godard by Godard

    ★★½

  • Strange Way of Life

    ★★½

  • Monster

    ★★★

  • A Brighter Tomorrow

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • Abang Adik

    ★★½

  • Air

    ★★★

  • Shin Kamen Rider

    ★★½

  • Gym Class

  • Hypnotic

    ★½

  • Bottoms

    ★★★

  • Last Night of Amore

    ★★★½

  • The Crime Is Mine

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Mixed by Erry

    ★★★

  • Massimo Troisi: Somebody Down There Likes Me

    ★★★

  • Afire

    ★★★★

  • The Plough

    ★★★½

  • La primavera della mia vita

    ★★★