• Birds of Paradise

    ★★★

  • Cry Macho

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • The Voyeurs

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Cinderella

    ½

  • Malignant

    ★★★½

  • Vacation Friends

  • Reminiscence

    ★★½

  • Respect

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★

  • Jolt

    ★★

  • Titane

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Annette

    ★★★½

  • The Tomorrow War

    ★★★½

  • The Forever Purge

    ½

  • False Positive

    ★½

  • No Sudden Move

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★

  • Oslo

    ★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • The Resort

    ½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • Trigger Point

    ★★½

  • The Virtuoso

    ★★★

  • We Broke Up

    ★★

  • Wrath of Man

    ★★½

  • Stowaway

    ★★★½

  • Thunder Force

    ½

  • Voyagers

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Every Breath You Take

    ★★½

  • Madame Claude

    ★★★

  • It's Not You, It's Me

    ★★

  • Saina

  • Audition

    ★★½

  • Pagglait

    ★★½

  • Blood Moon

    ★★½

  • A Week Away

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Homesick

    ★★½

  • Being Grace

  • Secret Magic Control Agency

    ★★★

  • Deadly Illusions

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Assistant

    ★★½

  • Trust

    ★★½

  • Dark Web: Cicada 3301

  • War of Likes

    ★★½

  • Paper Lives

    ★★★

  • Yes Day

    ★★★

  • Red Carpet

    ★★

  • Coming 2 America

    ★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Us Again

    ★★★

  • Moxie

    ★½

  • Lazarus

    ★★

  • Crazy About Her

    ★★★

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★★½

  • Chaos Walking

    ★★½

  • Your Color

    ★★★½

  • Silk Road

    ½

  • Texas Red

    ★★

  • Flora & Ulysses

    ★★★