Sort by

Dominiqueaa has logged 12 entries for films during June 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Adventures of Priscilla, Queen of the Desert

The Adventures of Priscilla, Queen of the Desert

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Birdcage

The Birdcage

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Kim Possible: So the Drama

Kim Possible: So the Drama

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Bao

Bao

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Girl on the Train

The Girl on the Train

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Monsters, Inc.

Monsters, Inc.

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Lilo & Stitch

Lilo & Stitch

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Breaker Upperers

The Breaker Upperers

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Gone Girl

Gone Girl

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Alice in Wonderland

Alice in Wonderland

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry