Sort by

doinkdedoink has logged 12 entries for films during March 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Superbad

Superbad

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Tropic Thunder

Tropic Thunder

2008
×
★½
Edit this entry  
23
Four Weddings and a Funeral

Four Weddings and a Funeral

1994
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Detroit

Detroit

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Greatest Showman

The Greatest Showman

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
15
Logan

Logan

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
BPM (Beats per Minute)

BPM (Beats per Minute)

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Pitch Perfect 3

Pitch Perfect 3

2017
×
Read the review Edit this entry  
12
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Sunshine

Sunshine

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry